Konu: Leydihan
Tekil mesaj gösterimi
Alt 23 Aralık 2023, 01:47   #3

Regex kullanıcısının Avatarı

Profil ayrıntılarını görüntüleyebilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız ve üye hesabınızla oturum açmanız gerekmektedir.
Varsayılan Yanıt: Leydihan

Bizim reis işte ya. Ne diyem? Mahmut mu diyem?

---

Yaşamım boyunca çok enteresan bulduğum iletişimlerden birini @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile yüklendiğimizi hissediyor ve düşünüyorum. Şöyle ki; daha önce tanışıp, yakın olsaydık hayatıma birçok yönden dokunup beni doğruya yönlendirebilecek bir vasfı olduğunu hep deneyimledim. Kendisiyle birebir tanışmıyorken dahi, oldukça dost olunası ve güvenilmesi gereken bir insan olduğunu her zaman çevremdeki ilgili kişilere belirteç olarak dile getirmiştim. Ancak bir türlü ikili sohbetimiz, tanışıklığımız, diyaloğumuz gelişmemişti. Ne mutlu bana ki son bir aylık süreçte bu gerçekleşti. İnsanları tanıdıkça, konumlandırdığınız değerin altına düşer ya? @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] bilakis bunun aksine hiç zihnimde canlandırdığım değerin ve yerin altına düşmeden, hep yerini ve kıymetini koruyan bir insan olarak her zaman saygımı, sevgimi eksik etmeyeceğim yegane karakterli lider vasıflarına, vicdana, insaniyete, anlayışa, zekâya, içtenliğe, mizah kültürüne ve kaliteye sahip ender karşılaşılabilecek bir kişilik. Buldu mu insan peşini bırakmamalı, her bir hareketi kazanım diyebilmeli. ^^

Seviliyorsun. İyi ki varsın.